O mnie

Poznajmy się

Nazywam się Kamil Florkiewicz jestem ekspertem i jednocześnie pasjonatem dostarczania najlepszej jakości usług oraz utrzymywania długofalowych relacji podczas całego procesu budowy domów dla osób prywatnych.
Wychodzę na przeciw ogólnym stwierdzeniom, że budowa domu jest tylko ciągłym stresem, milionem telefonów, osobistych wizyt i wiecznej nieterminowości.

Ja to zmieniam, a klienci którzy mi zaufali są żywym przykładem, że budowa nie musi być przerażająca, jak to się często słyszy.
Mam praktyczną wiedzę, ponieważ sam przeszedłem od murarza po wykończeniowca wnętrz, pracując u boku mojego Ojca Bogdana, dzięki któremu mogłem na własnej skórze zobaczyć, jak Inwestor widzi Wykonawcę, a Wykonawca Inwestora i co dla jakiej strony jest priorytetem.

Jak działam?

Prowadząc własną firmę od 2010 roku zauważyłem że największym problemem jest komunikacja pomiędzy Inwestorem a Wykonawcami budowlanymi.
Ktoś chce mieć dobrze wybudowany dom, ma wymarzoną działkę, ale nie ma specjalistycznej wiedzy w tym zakresie.
Z drugiej strony mamy murarzy, dekarzy, hydraulików, elektryków, ekipę od ociepleń, tynkarzy, posadzkarzy, hurtownie budowlane i wiele innych osób wykonujących swoje zadania, którzy mają specjalistyczną wiedzę, której nie są w stanie zrozumiale wytłumaczyć komuś niezwiązanemu z branżą.

Tu pojawiam się ja

Mając wiedzę praktyczną, dobieram sprawdzonych wykonawców, których sam rozumiem. Następnie bardzo dobrze dostrzegam priorytety i wymagania Inwestora, co pozwala mi perfekcyjnie zaplanować każdy szczegół związany z budową. Specjalistyczne słownictwo przekładam na zrozumiałe słowa i odwrotnie.
Dzięki takiemu podejściu i mojej osobie Inwestor ma pewność że jego dom jest budowany zgodnie ze sztuką, bez stresu i w wyznaczonym terminie.

Najprościej ujmując:

„Jestem takim Wedding Planner`em tylko od Budowy Domów Jednorodzinnych„

Traktuje budowę domu jak ten jeden wyjątkowy dzień, który zapamiętasz do końca życia!

Moje wartości

01.

Wszechstronne doświadczenie w branży budowlanej

Zdobyłem wiedzę i umiejętności, które pozwalają mi skutecznie zarządzać projektem i sprostać wszelkim wymaganiom klienta. Bez względu na to, czy jesteś zainteresowany nowoczesnym domem o minimalistycznym designie, czy tradycyjnym budownictwem, jestem w stanie dostosować się do Twoich potrzeb.

02.

Dostęp do wysoko wykwalifikowanych i profesjonalnych zespołów budowlanych oraz dostawców materiałów

Działając na rynku od wielu lat, nawiązałem solidne relacje z zaufanymi specjalistami, dzięki czemu mogę zapewnić najwyższą jakość usług. Twoje zaufanie i komfort jest dla mnie priorytetem, dlatego zawsze stawiam na współpracę z rzetelnymi i renomowanymi partnerami.

03.

Zaangażowanie i transparentność w każdym etapie projektu

Cenię komunikację pełną zrozumienia i uważam, że kluczem do sukcesu jest szczerze słuchać i reagować na potrzeby klienta. Dzięki temu możemy wspólnie tworzyć domy, które spełniają Twoje marzenia i oczekiwania

04.

Innowacyjne i zrównoważone rozwiązania budowlane

Zawsze stawiam na wykorzystanie najnowszych technologii, które pozwalają osiągnąć efektywność energetyczną i ekologiczną. Dzięki temu możesz cieszyć się domem, który jednocześnie dba o środowisko naturalne i zmniejsza koszty eksploatacyjne

Zaufanie to nie jedyna rzecz, którą budujemy!

Social Media


Prowadzę również kanały w Social Mediach, na których w prosty sposób dzielę się swoją wiedzą z zakresu budowy oraz pokazuję codzienność ze swojej pracy

Zobacz więcej


Scroll to Top